Рішення № 320 від 14 березня 2019 року " Про затвердження гімну Словечанської об`єднаної територіальної громади"

Рішення № 321 від 14.березня 2019 року " Про затвердження офіційної символіки Словечанської об`єднаної територіальної громади"

Рішення № 322 від 14 березня 2019 року "Про затвердження переліку об’єктів, фінансування яких передбачається за рахунок  коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Словечанській сільській раді"

Рішення № 323 від 14 березня 2019 року "Про  внесення змін до сільського бюджету Словечанської  сільської  об’єднаної територіальної  громади  на 2019 рік"

Рішення № 324 від 14 березня 2019 року "Про затвердження Положення про порядок справляння туристичного збору на  території Словечанської ОТГ та встановлення ставок на 2019 рік"

Рішення № 326 від 14 березня 2019 року "Про затвердження розпоряджень сільського голови "

Рішення № 327 від 14 березня 2019 року "Про виведення із членів особистого  селянського господарства"

Рішення № 328 від 14 березня 2019 року "Про  надання одноразової грошової матеріальної допомоги"

Рішення № 329 від 14 березня 2019 року "Про припинення шляхом реорганізації  (приєднання)  юридичних осіб комунальних організацій (установ, закладів) Городецької, Листвинської, Лучанківської, Можарівської, Тхоринської та Черевківської сільських бібліотек Овруцького району Житомирської області"

Рішення № 330 від 14 березня 2019 року " Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального  Закладу  «Словечанська публічна бібліотека» Словечанської сільської ради Житомирської області в новій  редакції, утворення Городецької, Листвинської, Лучанківської, Можарівської, Тхоринської та Черевківської бібліотек-філій КЗ «Словечанська публічна бібліотека» та затвердження  Положення про філії"

Рішення № 331 від 14 березня 2019 року "Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону  с. Словечне Словечанської сільської ради"

Рішення № 333 від 14 березня 2019 року"Про   погодження  структури та штатного розпису  БОНКП «Словечне»" Рішення № 334 від 14 березня 2019 року "Про  затвердження технічної   документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) в с. Тхорин, вул. Поліська, 44 гр. Вишневській Анастасії Романівні"

Рішення № 335 від 14 березня 2019 року "Про  затвердження технічної   документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) в с. Городець, вул. Млинківська, 8 гр. Андросовичу Юрію Григоровичу"

Рішення № 336 від 14 березня 2019 року "Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Словечанської сільської ради на території с. Словечне,  вул. Поліська, 35а"

Рішення № 337 від 14 березня 2019 року "Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів в с. Словечне, вул. Київська, 47 Зільку Валентину Петровичу" Рішення № 338 від 14 березня 2019 року "Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів в с. Словечне, вул. Київська, 43 Федоренку Ігорю Євгеновичу" Рішення № 339 від 14 березня 2019 року "Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів в с. Словечне, вул. Київська, 6б Лукашевичу Володимиру Адамовичу"

Рішення № 340 від 14 березня 2019 року "Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів в с. Словечне, вул. Київська, 45 Макарчук Тетяні Василівні" Рішення № 341 від 14 березня 2019 року "Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Можари Стоцькому Миколі Васильовичу"

Рішення № 342 від 14 березня 2019 року "Про  продовження терміну дії договору оренди на земельну ділянку гр. Вороб’ю Віктору Івановичу"

Рішення № 345 від 14 березня 2019 року "Про  надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Воробей Віктору Дмитровичу "

Рішення № 346 від 14 березня 2019 року "Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власністьдля будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства в с. Кованка, вул. Лісгоспівська, 11 Макарчук Софії Миколаївні" Рішення № 347 від 14 березня 2019 року "Про  передачу земельних ділянок АТ «Житомиробленерго» на умовах оренди"

Рішення № 348 від 14 березня 2019 року "Про  затвердження технічної   документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) в с. Тхорин, вул. Поліська, 66 гр. Казмірчуку Віктору Васильовичу"

Рішення № 350 від 14 березня 2019 року "Про  затвердження технічної   документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) в с. Листвин, вул. Миколаївська, 10 гр. Кикла Марії Адамівні"

Рішення № 351 від 14 березня 2019 року "Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посад  керівників комунальних  підприємств, установ, закладів Словечанської сільської ради Житомирської області"