#ПрозорістьТаПідзвітність: Робоча група Коростенської РВА провела аналіз закупівель на «ZAKUPIVLI.PRO»

Робочі групи «Прозорість та підзвітність» продовжують моніторинг системних видатків у розрізі територіальних громад Коростенського району, комунальних підприємств та установ, органів місцевого самоврядування, які зареєстровані на майданчику «ZAKUPIVLI.PRO».

#ПрозорістьТаПідзвітність: Програма USAID АГРО надасть 5,6 млн грн на втілення проєкту із запобігання корупції в сфері земельних відносин

Прогрес у протидії корупції є ключовою умовою не тільки на шляху набуття Україною членства в ЄС і НАТО, а й критично важливим завданням під час воєнного стану. Щоб зменшити корупційні ризики у земельних відносинах та посилити захист прав землевласників та замлекористувачів, Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) надасть 5,6 млн грн фінансування на розробку та втілення проєкту із запобігання корупції  та рейдерству.

#ПрозорістьТаПідзвітність: Держслужбовці та посадові особи долучилися до навчання із питань запобігання корупції

В Житомирському регіональному центрі підвищення кваліфікації 127 держслужбовців та 53 посадові особи місцевого самоврядування долучилися до навчання за загальною короткостроковою програмою «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності в органах публічної влади».

АЛГОРИТМ ДІЙ при отриманні інформації, анонімного повідомлення терористичного  характеру

АЛГОРИТМ ДІЙ при отриманні інформації, анонімного повідомлення терористичного характеру

1. Посадова особа  Коростенської районної  військової адміністрації при отриманні інформації щодо замінування зобов'язана: - негайно повідомити територіальний орган Головного Управління Національної поліції (тел. 102), Управління СБ України в Житомирській області (тел. 04142-5-08-13; 097-634-61-59), Головного Управління надзвичайних ситуацій України в Житомирській області (тел. 101).

«РАЗОМ ЗБЕРЕЖЕМО ЖИТТЯ»: ЗУСТРІЧ З МЕДИКАМИ

Відбулася перша зустріч проектної команди Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб  з керівництвом, сімейними лікарями та педіатрами Брусилівського Центру первинної медико-санітарної допомоги  у рамках проекту  «Разом збережемо життя».