СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ СТАНОМ НА 13 ЛЮТОГО 2023 РОКУ.

Впродовж останнього тижня, за період з 6 по 12 лютого 2023 року, в Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіла  6491 особа, що на 9% хворих більше ніж за попередній тиждень. Відзначається епідемічна активність середнього рівня інтенсивності.     Зростання захворюваності відзначається серед всіх вікових груп дітей та  дорослого населення.

Проект “Школа підтримки малого та середнього бізнесу”

В м. Житомир в період з 01 березня по 30 червня 2023 року відбудеться проект “Школа підтримки малого та середнього бізнесу”. Проект реалізовується за підтримки ГО "Мондо" (Естонія) в рамках проекту “Для України”, БФ "Справжні українці" і ГО "Вдоскональ себе".

У ЦНАПах Житомирщини триває набір до лав “Гвардії наступу”. Долучайтеся задля спільної Перемоги!

Головне бажання українців цього року – Перемога. Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ СТАНОМ НА 30.01.2023.

Впродовж останнього тижня, за період з  23 по 29 січня 2023 року, в Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло  5258 осіб, що на 3% хворих менше ніж за попередній тиждень. Відзначається епідемічна активність середнього рівня інтенсивності.     Зниження захворюваності відбулося за рахунок  дорослого населення.