#ТиЯк: 5 простих дій щоб заспокоїти дитину під час панічної атаки

Панічна атака – це раптове відчуття сильного страху без реальної небезпеки чи видимої причини. Напади можуть відбуватися після пережитого складного чи стресового досвіду або бути наслідками перенесених хвороб.

Ти як? Техніка “Усвідомте свою ранкову каву”. ІНФОГРАФІКА

Пам’ятаєте, що тривога вириває з реальності? І найкраща її профілактика — робота з усвідомленістю і заземленням. Це можна робити будь-де і будь з чим. Повертати себе у реальність, у момент тут-і-зараз, підключаючи всі органи відчуттів.

Як подбати про ментальне здоров`я працівників на робочому місці?

Тема ментального здоров’я на публічній службі досі стигматизується. Часто проблеми із психологічною рівновагою ігноруються та не сприймаються як дійсно важливі. І це не дивно, адже якщо працівник захворів та має фізичний прояв хвороби оточуючим легше усвідомити це та прийняти той факт, що якийсь період часу він не зможе виконувати свою роботу. Якщо ж працівник не може впоратися з викликами сьогодення на психоемоційному рівні, то це не привід відкрити лікарняний та відновити свої сили.

#Stopшахрайство: Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потрапили у пастку

Важко уявити сучасний світ без інтернету. Всесвітня павутина заполонила мало не всі сфери життя. А у 2020 році у зв’язку із поширенням коронавірусу сфери торгівлі та послуг поступово перекочували в систему online. Сьогодні в інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: продукти харчування, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, замовити їжу з закладів громадського харчування, знайти та орендувати приміщення тощо. Водночас, така online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті. Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потратили у пастку:

#Пліч-о-пліч: Віталій Бунечко долучився до національного телемарафону “Єдині новини”. ВІДЕО

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко долучився до національного телемарафону “Єдині новини” та розповів про допомогу Херсонщині в рамках проєкту “Пліч-о-пліч”, в рамках якого Житомирщина допомагає з відновленням після російських ударів селу Трифонівка.

Одноразову матеріальну грошову допомогу отримуватимуть усі постраждалі від підриву Каховської ГЕС

Постраждалі внаслідок підриву Каховської ГЕС відтепер можуть отримати одноразову матеріальну грошову допомогу незалежно від того, чи зареєстровані вони як ВПО і чи отримують щомісячні виплати на проживання.

#НАДХОДЖЕННЯ: В області зареєстровано 3000 платників екологічного податку

Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області. За 6  місяців цього року платники Житомирщини, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів 27,6 млн гривень. Понад 20,7 млн грн з цієї суми спрямовано до державного бюджету, водночас до місцевих бюджетів надійшло 6,9 млн грн екологічного податку.