#Безбар’єрність: Неля Ковалюк оглянула роботу реабілітаційного табору «Надія» Карітас – Спес

Представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк відвідала реабілітаційний табір «Надія» Карітас – Спес, який знаходиться в с. Зарічани поблизу Житомира. Вона поспілкувалася з дітьми та молоддю з інвалідністю різних нозологічних груп, які проходять реабілітацію у таборі та їхніми батьками. Зокрема, це ВПО з Луганської, Донецької, Херсонської, Миколаївської областей. З ними у таборі працюють фахівці Попаснянського центру реабілітації «Лелека», який був релокований у зв’язку з повномасштабною війною рф проти України.

Обирайте післяплату — це основна порада поліції для тих, хто купує товари в мережі Інтернет

Нині продаж неіснуючих товарів є одним із поширеніших сценаріїв шахрайства. При цьому зловмисники роблять усе, щоби максимально замаскуватися під справжніх продавців товарів.

#ТиЯк: Коли потрібно звертатися до сімейного лікаря?

«До сімейного лікаря можна та потрібно звертатися якщо у вас тривожність, немає апетиту, якщо вас долають погані думки. Або ви стали помічати, що ваш батько став занадто забудькуватим. Або дочка-підліток частіше замикається у собі», — розповідає Ігор Заставний, керівник сімейних амбулаторій у Львові та Винниках.

#ТиЯк: Як ставити цілі, щоб їх досягати

Що б не відбувалося довкола, ставте перед собою цілі. Вони допоможуть концентрувати дії та енергію, знизять відчуття невизначеності. Що більше орієнтирів — то легше долати шторм.

«Скажи чесно, ти як?»

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.