Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» 2023 в Україні

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» 2023 в УкраїнПоки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні й продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Учнівська молодь та громадяни об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону. Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, у 2023 році Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

Cоціальний проект «Діти Перемоги»

На Житомирщині триває великий соціальний проект «Діти Перемоги», який був ініційований народним депутатом України Арсенієм Пушкаренком та реалізований спільно з Житомирським обласним академічним театром ляльок.

ЧИСТОТА  РУК  –  ОСНОВА ОСОБИСТОЇ  ГІГІЄНИ

Щороку  3 вересня відзначається  Всесвітній день гігієни. Поняття гігієни дуже широке та включає  в себе багато складових. Особиста гігієна -- це базове поняття чистоти, охайності та догляду за тілом.   Звички, пов'язані з особистою гігієною,  позитивно впливають на здоров'я та запобігають можливим захворюванням та інфекціям.

#Тияк: Словник ментального здоров’я

#Тияк: Словник ментального здоров’я. Ми часто чуємо «у мене якась апатія», «мене накриває депресія…», та чи правильно розуміємо ці терміни? Чи знаємо, у чому різниця? Чи можемо відрізнити сильну втому від хвороби? Гортаємо далі словник ментального здоров’я, аби краще орієнтуватися в темі та вміти вчасно й правильно піклуватися про себе.