Безбар’єрність: Віктор Градівський провів нараду щодо виконання плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії безбар’єрного простору

Сьогодні, 24 жовтня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віктора Градівського відбулася нарада на тему: «Про виконання плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії безбар’єрного простору». Участь у нараді взяли представники профільних структурних підрозділів Житомирської ОВА, РВА області, а також керівники та представники 66 громад області.

#Безбарєрність: Віктор Градівський долучився до обласного дитячого фестивалю “Райдуга”

Днями у смт. Іршанськ відбувся обласний дитячий фестиваль “Райдуга”. Цей благодійний мистецький захід, організований на базі Палацу культури та спорту філії “ІГЗК” АТ “ОГХК” у співпраці з Громадською організацією “Іршанський актив” за підтримки органів місцевої влади й Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА, має довгу історію. Від 2003 року кожної осені він збирає дітей і молодь з інвалідністю з різних регіонів країни.

#СтопШахрай : Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті

Сьогодні важко уявити наш світ без онлайн-реальності. Інтернет проник у більшість аспектів нашого повсякденного життя. Завдяки йому, ми можемо легко закуплятись, оплачувати рахунки, замовляти страви з ресторанів або навіть знайти місце для проживання. Проте ця зростаюча залежність від віртуального світу привела до посилення шахрайської активності. Як забезпечити себе в мережі та уникнути шахрайства? Ось кілька порад, які допоможуть уникнути шахрайства в інтернеті:

Віталій Бунечко провів перше засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» при Житомирській ОВА. ВІДЕО

Сьогодні, 13 жовтня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів перше засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» при Житомирській ОВА.

В ОВА провели нараду щодо створення робочої групи “Прозорість і підзвітність”

Керівництво Житомирської обласної військової адміністрації провело спільну нараду з представниками правоохоронних органів щодо реалізації на теренах області антикорупційної кампанії “Прозорість та підзвітність”.

РАК ГРУДЕЙ: 9 ТРИВОЖНИХ СИМПТОМІВ

19 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби з раком молочної залози. Його метою є підвищення обізнаності громадськості щодо важливості раннього виявлення захворювання для поліпшення прогнозу та виживання хворих.

Безбар’єрність

«Довідник безбар’єрності» – проект з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який також можна доповнювати. Над ним працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують дітей з інвалідністю, українські та міжнародні експерти. Посібник доступний за посиланням https://bf.in.ua.