Увага!

Для розміщення на власних інформаційних ресурсах

#Безбарєрність: Шість лікарень Житомирщини надають безоплатну стаціонарну реабілітаційну допомогу

Наразі у Житомирській області військові та цивільні зможуть безоплатно пройти реабілітацію в стаціонарі у 6 кластерних та надкластерних лікарнях із 11. До кінця 2023 року, на виконання доручення міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, така допомога стане доступною й у решті лікарень відповідного рівня області.

ЯК ЗАПОБІГТИ ДИТЯЧОМУ ТРАВМАТИЗМУ?

7  жовтня -- Всесвітній день травм. Його  відзначення розпочалося   у 2011 року в Нью-Делі. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), травми є однією з основних причин смерті та інвалідності в усьому світі --  як  дорослого населення, так і дітей.

Як зберегти зір: 10 простих порад

12 жовтня – Всесвітній день зору. Він проводиться під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я  (ВООЗ)  щорічно у другий четвер жовтня -- для залучення глобальної уваги до проблем сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору.

До уваги жителів Житомирщини! Звертаємо увагу, що за фото- та відеозйомку військових об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури в Україні встановлено кримінальну відповідальність

З початком введення в Україні воєнного стану Верховною Радою України ухвалено Закон від 24.03.2022 № 2160-ІХ «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України (щодо забезпечення протидії несанкціонованому розповсюдженню інформації про направлення, переміщення міжнародної військової допомоги в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших військових формувань України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану). Закон опібліковано 30 березня 2022 року в газеті Голос України.