Насильство – це не ок! В Україні триває акція «16 днів проти насильства»

Повномасштабне вторгнення рф в Україну загострило чимало проблем українського суспільства: зменшення рівня доходів, безробіття, втрата місця проживання та ін. Таке соціальне напруження є каталізатором негараздів у родині, що може переростати в насильство.

Віктор Градівський взяв участь у відкритті Житомирського обласного форуму «Жінки, мир, безпека»

Сьогодні, 01 грудня, у Житомирі відбувся Житомирський обласний форум «Жінки, мир, безпека». Участь у заході взяли представники громад Житомирської області, правоохоронних структур, громадських організацій, активісти. Також до відкриття форуму долучивс заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський спільно з директоркою Департаменту соціального захисту населення ОВА Оленою Грищук.