#ПрозорістьТаПідзвітність: Робоча група Коростенського району провела моніторинг 33 публічних закупівель

На цьому тижні відбулося засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» Коростенської РВА. На засіданні було проаналізовано публічні закупівлі, які є на стадії оголошення або прийому пропозицій від учасників, за період 03 січня по 23 січня, в розрізі територіальних громад Коростенського району, комунальних підприємств та установ, органів місцевого самоврядування, які зареєстровані на майданчику ZAKUPIVLI.PRO.

#плічопліч: Житомирщина приєдналася до відкриття ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». ФОТО. ВІДЕО

Сьогодні, 05 лютого, у Житомирі відбулося урочисте відкриття ІІ етапу змагань зі спортивного орієнтування. Цей захід став частиною наймасштабнішого спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який зібрав понад 100 учасників, готових демонструвати свою спритність, витривалість та командний дух.

НА ЖИТОМИРЩИНІ СТАРТУЄ ПРОЕКТ «РАЗОМ ВРЯТУЄМО ЖИТТЯ»

У Брусилівській громаді Житомирської області в лютому  розпочинається  проект «Разом рятуємо життя», мета якого - охопити вакцинацією проти кору дітей старше 6 років, які внаслідок зміни місця проживання, тимчасового виїзду за кордон чи інших обставин пропустили планові щеплення.