#ПрозороТаПідзвітно: Від початку війни у Житомирській області відновлено 3255 об’єктів

Ще з 01 серпня 2023 року в “Дії” стартував прийом заявок на компенсацію за зруйноване через війну житло. Компенсації виплачуються одноосібним власникам житла, яке було зруйноване через бойові дії після 24 лютого 2022 року, не підлягає відновленню і розташоване на неокупованій території та не в зоні активних бойових дій, а вже 27 грудня 2023 року розпочалася видача житлових сертифікатів.

Прозорість та підзвітність: Всі дані про громади на одній платформі: запущено сервіс Clarity Hromada

Накопичення статистичних даних, їхня систематизація, оновлення і пошук — виклик для територіальних громад. Проте саме ця інформація забезпечує прозорість роботи органів влади, допомагає ухвалювати обґрунтовані управлінські рішення, стає основою для якісної аналітики.