Велике будівництво на Житомирщині: Віталій Бунечко про наступний етап реалізації проєкту з реконструкції стадіону “Полісся”. ВІДЕО

Сьогодні, 01 квітня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів пресконференцію з питань робіт, які планується виконати у 2021 році на території комплексу центрального стадіону “Полісся”, а також розповів про інші спортивні об’єкти Житомирської області, реалізація яких планується впродовж поточного року в рамках Програми Президента України “Велике будівництво”.

Велике будівництво на Житомирщині: Будівля Магістрату є пам’яткою архітектури національного значення, – Наталія Остапченко

Про реалізацію в Житомирській області програми Президента “Велике будівництво” розповіла журналістам телеканалу “Союз-ТВ” перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.