Першого квітня стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів, – Держрибагентство

Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області повідомляє, що з метою забезпечення охорони та створення сприятливих умов для природного відтворення біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області з 01.04.2021 року Наказом від 23.03.2021 р. № 9-у (копія додається) встановлено весняно-літню нерестову заборону на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирськох області.

Президент затвердив Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованого Криму

Президент України Володимир Зеленський видав Указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року «Про Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

Децентралізація: керівництво Житомирської ОДА долучилося до обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування пропонує до публічного обговорення проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні» №4298.

МОЗ продовжує планову діяльність з отримання додаткових вакцин проти COVID-19

МОЗ продовжує планову діяльність у напрямі отримання додаткових партій вакцин проти COVID-19 як згідно з укладеними контрактами, так і в рамках глобальної ініціативи COVAX, до якої долучена Україна. Про це повідомив на брифінгу Міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Він розповів і про певні труднощі, пов’язані з отриманням партій вакцин.