#СтопШахрай: Як уберегтися від кредитних шахраїв?

Шахраї можуть використовувати ваші паспортні дані, отримані через необачність або крадіжку, для оформлення кредиту на ваше ім’я. Якщо ви залишали свій паспорт без нагляду, розміщували скан-копії в мережі, втратили документи або дозволили іншим доступ до них, будьте уважні до отримання офіційних листів про заборгованість.

Як заспокоїтися, якщо під рукою лише телефон. Дієві поради для психологічної самодопомоги на платформі «#Тияк?»

Багато українців почуваються «не на місці»: тривога, проблеми зі сном, погані думки та емоційне вигорання стали частиною буденності. Хронічний стрес заважає нормально жити, тому важливо навчитися боротися з тривогою, щоб зберігати стабільне ментальне здоровʼя.

#ТиЯк?: Створи свою карту психологічного здоров’я

Карта психологічного здоров’я допомагає зосередитися на розвитку та покращенні когнітивної поведінки людини. Такий метод візуалізації дозволяє краще сконцентруватися на плані саморозвитку та осмислити власні емоції, переконання і реакції на події навколо, а також сприяє розумінню власного ставлення до себе та інших.

#Тияк?: Де брати сили, коли здається, що всі джерела вже вичерпані?

Насправді у кожного з нас є багато джерел сили, та у щоденному вихорі клопотів ми часто про них забуваємо. Це можуть бути прогулянки, фізичні вправи, мистецтво, музика, спілкування, книги — буденні речі, які нас наповнюють, дарують натхнення рухатися далі.

#ТиЯк?: У чому унікальні українці, як оптимізм може стати токсичним та чому нещастя не робить вас особливим. Скотт Кауфман у новому подкасті «Простими словами»

Американський когнітивіст Скотт Кауфман, Марк Лівін та Софія Терлез обговорили вічні пошуки щастя й ментальне здоровʼя.

Раннє втручання – ключ до гармонійного розвитку дитини та до покращення життя всієї сім’ї

Раннє втручання – це система послуг та підтримки для дітей до 4-х років, які виявляють порушення у розвитку або мають ризик їх виникнення. Мета раннього втручання полягає у виявленні та адекватній реакції на можливі проблеми або відхилення у розвитку дитини на ранніх етапах, щоб оптимізувати її можливості для здорового та гармонійного розвитку.

Юристи системи БПД допоможуть підліткам з 14 років звернутися до суду щодо неналежного батьківського виховання

Батьки або люди, які їх замінюють (опікуни чи піклувальники), зобов’язані піклуватися про дітей: виховувати їх, дбати про їхнє здоров’я, фізичний та духовний розвиток, захищати їхні права. Та що робити, якщо батьки ухиляються від своїх батьківських обов’язків, порушуючи в такий спосіб права дитини?

Члени робочої групи “Прозорість та Підзвітність” при Житомирській ОВА пройдуть навчання з експертами аналітичної онлайн-системи «YouControl»

Члени робочої групи “Прозорість та Підзвітність”, створеної при Житомирській військовій адміністрації, пройдуть  навчання у сфері аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів у співпраці з експертами аналітичної онлайн-системи YouControl.