#Прозорістьтапідзвітність: Віталій Бунечко вніс зміни до складу робочої групи

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», на виконання пп.2) п.6 протокольного рішення Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2023 року №107 з окремих питань, з метою здійснення контролю за належним використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, забезпечення прозорості та доброчесності у діяльності обласної військової адміністрації, протидії корупції та ворожій дезінформації розпорядженням начальника Житомирської ОВА № 479 від 13.10.2023 «Про утворення робочої групи «Прозорість і підзвітність» обласної військової адміністрації» затверджено склад даної робочої групи.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»: прості та посильні дії, що здатні розв’язати проблему домашнього насильствати одне одного та пліч-о-пліч протистояти насильству, не сподіватись на випадковість, збільшити обізнаність і розуміння про форми насильства у суспільстві, привернути увагу до проблем подолання насильства, сприяти створенню суспільного простору, вільного від насильства – такі задачі ставить перед собою Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», що проводиться щороку в період з 25 листопада до 10 грудня.

ЧИ Є БЕЗПЕЧНИМИ  ЕЛЕКТРОННІ СИГАРЕТИ?

16 листопада – Міжнародний день відмови від паління.  У цей день прийнято звертати увагу суспільства на шкідливість тютюнопаління та потенційні ризики від куріння для здоров'я людини.

Поліцейські закликають дотримуватись простих правил інформаційної безпеки

Нещодавно до правоохоронців із повідомленням про ошуканство звернувся 60-річний житель Стриївської громади. Він розповів, що намагався здійснити грошовий переказ через мобільний банківський додаток, проте на екрані з’явилось повідомлення про перевищення ліміту. Відтак заявник вирішив скористатись одним із чат-ботів, у якому повідомив про проблему.

#ПрозорістьТаПідзвітність: Людмила Димидюк провела перевірку ведення роботи по реконструкції приміщення початкової школи для учнів 1-4 класів

У рамках проєкту «Прозорість та Підзвітність» начальниця Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк  провела перевірку ведення роботи по реконструкції приміщення початкової школи для учнів 1-4 класів.

Щодо проходження фізичної ідентифікації пенсіонерами Житомирщини та ВПО

У Житомирській області, за інформацією Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА, проживає 11395 пенсіонерів. Важливим аспектом для цієї групи населення є питання фізичної ідентифікації. Норма фізичної ідентифікації для всіх отримувачів пенсій та соціальних виплат діє в Україні на постійній основі ще з 2004 р. Вона є загальноприйнятою  міжнародною практикою, необхідною для того, щоб перевірити, чи дійсно людина, яка отримує кошти від держави, є живою, і чи отримує виплату саме та особа, якій вони були призначені.