#Плічопліч: Ми жили прекрасно, доки сюди не прийшли російські окупанти, — Наталія з Трифонівки на Херсонщині

«Хто вам дозволяв так гарно жити?» — таке послання залишили по собі російські окупанти у селі Трифонівка на Херсонщині після того, як їх вигнали звідти ЗС України.

#Тияк? Дякувати — це не тільки про ввічливість. Вправа “Щоденник подяки”

Коли здається, що радіти нічому, що світ навколо втратив кольори, заведіть «Щоденник подяки». Проста вправа підсвітить хоч і найдрібніші, але світлі моменти життя, допоможе зберегти сили, подарує відчуття спокою.

#безбар’єрність: До уваги громадськості! Триває навчання щодо підвищення знань, як діяти в надзвичайних ситуаціях людям з інвалідністю

Як повідомляє представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк, офіс Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю спільно із Державною Службою України з надзвичайних ситуацій запрошують організації громадянського суспільства, центри комплексної реабілітації осіб з інвалідністю, зацікавлених осіб, до підвищення знань, як діяти в надзвичайних ситуаціях людям з інвалідністю, що мають проблеми із слухом, зором, ОРА, ментальними захворюваннями та іншими обмеженнями в здоров’ї, які вимагають особливих дій в ситуаціях ризику.

#Плічопліч: Відновлення будинків у селі Трифонівка на Херсонщині триває

Житомирщина стала учасником проєкту відновлення громад Херсонщини під назвою ”Пліч о пліч”. Наразі над відновленням села Трифонівка працюють три підприємства області, серед них й торгово-промислова компанія “Центр Комплект”.

#СтопМіни: Головні правила відвідування лісу

Нагадаємо, що зберігається підвищена мінна небезпека. Жителі Коростенського району, що відвідують заборонені території для забору ягід та грибів порушують вказівки військових та наражають себе на небезпеку.